Podnos

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Zoradených podľa: popularity

Darčeková Tácka

No tak, všetci sme už zažili to zúfalo smiešne momenty, keď sa nám pokazila tácka a jedlo sa všetkými smermi, len nie tým, ktorým sme si mysleli. Ale čo keby som vám povedal, že na stránke MyGift.sk môžete nájsť darčekovú tácku, ktorú môžete urobiť ešte zábavnejšou? Áno, je to možné. Táto tácka môže byť viac než len kus dreva - môže to byť zábavný a originálny spôsob, ako podávať jedlo.Chcete vedieť, ako môže byť tácka viac zábavná? Na stránke MyGift.sk máte možnosť si vybrať tácku, ktorú môžete prispôsobiť svojim predstavám. Vyberte si tvar, veľkosť a pridajte svoje vlastné nápisy, obrázky alebo odkazy. Môžete dokonca vybrať tácku s vtipným obrázkom, ktorý bude rozesmievat všetkých, čo na nej uvidia vaše pokrmy.Viete, že tácka môže byť viac než len kus dreva? Môže to byť predmet, ktorý prináša úsmev na tvár a rozjasní každý stôl. A ak ju ešte prispôsobíte podľa svojho štýlu, bude to z nej jedinečný doplnok, ktorý bude hovoriť o vašej originalite.Na MyGift.sk nájdete výber tácok, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám. Môžete si vybrať farbu, tvar a pridať osobné prvky, ktoré z nej spravia darček, na ktorý sa bude spomínať. Pretože tácka môže byť viac než len podnos na jedlo - môže to byť prejav vášho vkusu a kreativity.Ako vieme, niektoré momenty v živote sú naozaj dôležité a treba ich osláviť tak, ako sa patrí. A prečo by ste nespravili oslavu ešte zábavnejšou tým, že podáte jedlo na originálnej a vtipnej tácke? Na MyGift.sk nájdete tácky, ktoré sú nielen praktické, ale aj zábavné a nezabudnuteľné.Tácka môže byť darčekom pre každú príležitosť. Je to niečo, čo sa hodí do každého domácnosti a na každý stôl. A keď ju prispôsobíte podľa svojich predstáv, stane sa z nej darček, ktorý bude hovoriť viac než tisíc slov.Viete, že humor je jedným z najlepších spôsobov, ako spraviť z obyčajnej veci niečo výnimočné? Tácka na stránke MyGift.sk vám umožňuje vyjadriť svoj vtipný a zábavný štýl. A keď pridáte osobné prvky, stane sa z nej tácka, ktorá bude nielen podávať jedlo, ale aj rozosmievať vašich hostí.Tak čo, ste pripravení prekvapiť svojich blízkych niečím originálnym a zábavným? Navštívte stránku MyGift.sk a nájdite výber tácok, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám. Urobte z každého podávania jedla skutočnú show a nechajte svojich hostí smiať sa až do slz.Nečakajte teda a vyberte si svoju darčekovú tácku na stránke MyGift.sk. Buďte kreatívny a urobte z každého pokrmu niečo výnimočné. Lebo tácka nie je iba drevený podnos, je to predmet, ktorý prináša radosť a smiech.

recenzie zákazníkov

na základe 9 recenzií

Najnovšie recenzie produktov v kategórii: 6 Podnos:

Agnieszka

13.03.2019

09:46:43

Dobrý deň, som veľmi spokojná s objednaným tovarom (podnos na koláče) - s kvalitou vyhotovenia a rýchlosťou doručenia zásielky (čas čakania s gravírovaním - 1 deň). Gravírovanie je nádherné! Ďakujem a vrelo odporúčam tento obchod všetkým. Rada v budúcnosti využijem ďalšie ponuky.

Lidka

08.03.2019

15:37:22

Som veľmi spokojná s mojím nákupom. Odporúčam to všetkým. Dáma, ktorá posiela projekt, je sympatická a vytvorila ho rýchlo. Objednávka dorazila prakticky do dvoch dní od zloženia objednávky. Krásne zabalené na darček. Určite budem využívať služby tohto obchodu.

Joanna

16.04.2018

14:15:23

Skvelý úžasný darček na špeciálnu príležitosť, odporúčam kúpu v tomto obchode. Rýchla, profesionálna obsluha, produkt zodpovedá očakávaniám.

Robert

13.04.2018

15:16:52

Profesionálna obsluha. Dodanie tovaru veľmi rýchle. Tovar vysoko kvalitný. Odporúčam.

Magda

11.04.2018

12:23:30

Vrelo odporúčam, plný profesionalizmu!

Magda

11.04.2018

12:14:11

Rýchla realizácia objednávky, skvelý kontakt so predajcom, produkt presne taký, aký som objednala. Vrelo odporúčam!!!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5