DIGITÁLNA FOTOGRAFICKÁ MOZAIKA

Pošlite nám fotografiu a my pre vás vytvoríme jedinečný mozaikový obrázok zložený z malých fotografií z našej databázy. Hotový digitálny obrázok vám zašleme na vašu e-mailovú adresu do niekoľkých hodín!

Hlavní obraz se ve fotomozaice skládá ze stovek malých snímků z naší databáze – ve formátu kostiček. Každá kostička má 1 až 2 cm (to záleží na velikosti finálního produktu). Jednotlivé fotografie můžete jasně vidět zblízka a když se od snímků budete vzdalovat, uvidíte jeden hlavní obraz. Efekt takové mozaiky je úžasný a přitáhne pozornost každého – památka vytvořená ze stovek fotografií!!

PERSONALIZÁCIA

Vytvorenie fotomozaiky z fotografií v našej databáze je veľmi jednoduché. Pripravte a nahrajte hlavnú fotografiu, ktoré sa zobrazia pomocou stoviek obrázkov z našej databázy (máme na výber z 80 tisíc fotografií). Po prijatí objednávky s fotografiou naši profesionálni graficiipripraví grafickú vizualizáciu projektu. Ak však nebudete s návrhom úplne spokojní, samozrejme vám vrátime všetky zaplatené peniaze.

POPIS PRODUKTU

Po schválení projektu Digitálna fotomozaika pošleme na vašu e-mailovú adresu.