FOTOMOZAIKA

Úžasný portrét z malých obrázkov - to neznie zle, však? Tak nečakajte! Pošlite nám ľubovoľnú fotografiu a my pre vás vytvoríme výnimočný mozaikový obraz zložený z malých fotografií z našej databázy. Účinok prekoná vaše najdivokejšie očakávania!

Hlavný obraz vo fotomozaike pozostáva z stovky malých obrázkov z našej databázy - vo formáte kocky. Každá kocka má 1 až 2 cm (závisí od veľkosti konečného výrobku). Jednotlivé fotografie môžete jasne vidieť zblízka, a keď sa od nich vzdialite, uvidíte jeden hlavný obrázok.Efekt takejto mozaiky je úžasný a upúta pozornosť každého - suvenír vytvorený zo stoviek fotografií!!

PERSONALIZÁCIA

Vytvorenie fotomozaiky z fotografií v našej databáze je veľmi jednoduché. Pripravte a nahrajte hlavnú fotografiu, ktoré sa zobrazia pomocou stoviek obrázkov z našej databázy (máme na výber z 80 tisíc fotografií). Po prijatí objednávky s fotografiou naši profesionálni graficiipripraví grafickú vizualizáciu projektu. Ak však nebudete s návrhom úplne spokojní, samozrejme vám vrátime všetky zaplatené peniaze.

POPIS PRODUKTU

Mozaika bude vytlačená na vysokokvalitné plátno a zarámované v drevenom napínacom ráme..

ČAS REALIZACE

Po odoslaní objednávky dostanete mozaikový projekt najneskôr do 1 pracovného dňa. Po schválení grafického návrhu sa začne výroba obrazu. Fotomozaiku vytvoríme do 2 pracovných dní. Čas realizácie sa počíta od momentu schválenia grafického návrhu.

Ihned po obdržení objednávky můžete pověsit obraz na zeď nebo darovat někomu blízkému.