FOTOMOZAIKA Z VAŠICH FOTOGRAFIÍ

Vytvorte výnimočný obraz zložený zo stoviek vašich fotografií – jedinečný nápad na darček, ktorý vám bude pripomínať desiatky spoločných zážitkov a chvíľ.

Hlavný obraz vo fotomozaike pozostáva z stovky malých obrázkov – vo formáte kociek. Každá kocka má 1 až 2 cm (v závislosti od veľkosti konečného výrobku). Jednotlivé fotografie môžete jasne vidieť zblízka, a keď sa od nich vzdialite, uvidíte jeden hlavný obrázok. Efekt takejto mozaiky je úžasný a upúta pozornosť každého!

PERSONALIZÁCIA

Je velmi snadné vytvořit Fotomozaiku z Vašich fotek. Pripravte a nahrajte hlavnú fotografiu a ostatné fotografie, ktoré sa spoja do mozaiky (minimálne 50 fotografií)..

Pro nejlepší finální výsledek zašlete prosím složky mozaiky ve čtvercovém formátu.

Po obdržení objednávky s fotografiemi naši profesionální grafici připraví grafickou vizualizaci projektu. Pokud však nebudete s návrhem plně spokojeni, samozřejmě Vám vrátíme všechny zaplacené peníze.

POPIS PRODUKTU

Mozaika bude vytlačená na vysokokvalitný fotografický papier vo zvolenej veľkosti.

ČAS REALIZACE

Po odoslaní objednávky dostanete mozaikový projekt najneskôr do 1 pracovného dňa. Po schválení grafického návrhu sa začne výroba obrazu. Fotomozaiku vytvoríme do 1 pracovného dňa. Čas realizácie sa počíta od momentu schválenia grafického návrhu.

Ihned po obdržení objednávky můžete pověsit obraz na zeď nebo darovat někomu blízkému.