PORTRÉT SNOV

Trochu snov v našej darčekovej kolekcii! Určite poznáš niekoho, kto tajne sníva o lete do vesmíru alebo o bláznivom a nebezpečnom dobrodružstve na divokom západe. Bolo by ťažké to hneď splniť, ale vždy môžeš snívateľovi poskytnúť veľkolepý portrét, ktorý mu určite prinesie veľkú radosť.

Jedinečný výtlačok sa vytvorí z Tvojej fotografie, ktorú nám pošleš. Po dokončení personalizácie Ti náš grafik vytvorí profesionálny návrh projektu vo zvolenom štýle. Keď projekt prijmeš, vytvoríme darček, ktorý urobí dojem na Tvojich blízkych.

OPIS PRODUKTU

Na výber sú 2 možnosti konečného produktu:
  • tlač plagátu na fotografický papier zarámovaný v ráme 30 x 40 cm
  • obraz na plátne (100% bavlna, 360g/m2) vo vybranej veľkosti, natiahnutý na vnútornom drevenom ráme
Jas a sýtosť farieb na prijatom výtlačku sa môže mierne líšiť od odoslaného projektu. Je to dané individuálnym nastavením hardvéru, na ktorom sa projekt zobrazuje.

VLASTNÝ MOTÍV A TEXT

Personalizácia tlače je jednoduchá. Pošleš nám fotografiu nasnímanú fotoaparátom, telefónom alebo stiahnutú z Facebooku. Po prijatí objednávky sa o prípravu portrétu postará náš talentovaný grafik!

Ak chceš obdržať návrh projektu portrétu, napíš nám e-mail.

ČAS REALIZÁCIE

Objednaný produkt zašleme v ten istý deň alebo nasledujúci pracovný deň po dni objednania. Nezabudni, že čas realizácie sa môže predĺžiť, ak požiadaš o zaslanie návrhu projektu. Náš grafik Ti do 24 hodín zašle hotový projekt na schválenie. Po odsúhlasení návrhu bude projekt odoslaný na spracovanie. Doba výroby tlače trvá jeden pracovný deň.