STÍRACÍ MAPA Travel Map™ Black World

Milujete cestovanie, čiernu farbu a vkusný štýl? Vyberte si mapu plnú života. Travel Map™ Black World je majestátna mapa sveta so zlatou stierateľnou vrstvou. Pomocou špeciálnych kociek môžete zoškrabávať krajiny, ktoré ste už navštívili, a vytvárať tak pestrú históriu dovolenkových ciest.

Travel Map™ Black World v klasickom čiernom odtieni zaujme svojím dokonalým vzhľadom a monumentálnou veľkosťou. Poteší každého cestovateľa, ktorý oceňuje dokonalosť, funkčnosť a jedinečný štýl.

Vyškrtajte miesta, ktoré ste už navštívili, a vytvorte si jedinečný záznam cestovateľských príbehov z najvzdialenejších kútov sveta. Okrem toho môžete na mape dobrodružstva označiť novú trasu špeciálnou bielou značkou. Odstráňte nepotrebné poznámky pomocou látky, ktorá je súčasťou súpravy.

Travel Map™ Black World bude vyzerať skvele v štýlových a odvážnych interiéroch. Je to skvelý tip na darček pre ľudí, ktorí majú radi klasický, ale aj moderný dizajn.

POPIS PRODUKTU

Mapa je vyrobená z odolného a pružného plastu, ktorý je odolný proti roztrhnutiu.
Rozmery mapy: 60 x 40 cm
Rozmery rúrky: 45 x 7 cm

OBSAH

- Travel Map™ Black World
- Tubus na mapu
- Špeciálna kocka na utieranie
- Biela fixa na kreslenie na mapu
- Čistiaca handrička na mapy
- 4 pripínacie špendlíky
- Visačka na batožinu
- Návod na použitie

DALŠÍ INFORMACE

Mapa musí prejsť tisíce kilometrov, kým sa dostane do vašich rúk. Počas tejto cesty zaručujeme bezpečnosť súpravy, preto bude zabalená v pevnej a efektnej krabici. Takto bude vaša objednávka čo najbezpečnejšia a nič sa s ňou nestane.

ČAS REALIZÁCIE

Objednaný produkt zašleme v ten istý deň , alebo nasledujúci pracovný deň po dni objednania.