KUCHYNSKÁ ZÁSTERA;

Podstatná súčasť vybavenia každého kulinárskeho majstra. Zástera s jedinečnou potlačou bude vždy sprevádzať príjemcu pri varení.

POPIS PRODUKTU

Dlouhá kuchyňská zástěra v šedé barvě. Je vyrobená z bavlny, která prošla procesem dekatování, díky čemuž si materiál zachovává své rozměry. Ze stejné látky jsou i ramínka na zavazování. Na zástěře je barevný personalizovaný potisk. Výrobek je odolný, estetický a bude se perfektně hodit do každé kuchyni!

Rozmery: 60 x 87 cm
Umývateľné pri teplotách do 60°C.

POTLAČ

Tlač je vytvorená pomocou špeciálnej palety odtieňov, ktorá najlepšie napodobňuje kontrast a sýtosť farieb. Materiály, ktoré používame, zostali vybrané s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť pri používaní. Všetky výtlačky boli overené a dostali bezpečnostný certifikát, čo znamená, že nemajú negatívny vplyv ani na najmenšie deti. Vďaka najnovším technológiám je táto potlač trvalá a zachováva si svoju stálofarebnosť aj po niekoľkých desiatkach praní.

PRÍPRAVA PROJEKTU

Chceme, aby vlastný projekt plne vyhovoval Tvojím požiadavkám, preto si na prípravu a zaslanie projektu vyhradzujeme magických 24 hodín. Objednávka bude spracovaná v rovnaký alebo maximálne nasledujúci pracovný deň od momentu Tvojho prijatia projektu.

Tvoja spokojnosť je pre nás najdôležitejšia! Ak nebudeš úplne spokojný s prvým návrhom, náš grafik pre Teba pripraví dva dodatočné návrhy. Možnosť vybrať si z troch projektov Ti umožní vybrať si ten jeden!