KRÁĽOVSKÝ PORTRÉT

Staň sa hrdinom Kráľovského portrétu, teda jedinečnej tlače, ktorá bude vytvorená z fotky, ktorú pošleš. Toto je nezvyčajný darček, vďaka ktorému sa blízka osoba bude cítiť ako princezná, generál alebo dokonca kráľ! Všetko, čo potrebuješ, je kvalitná fotografia, aby náš grafik urobil profesionálny návrh vo zvolenom štýle. Keď projekt prijmeš, vytvoríme darček, ktorý urobí dojem na Tvojich blízkych.

OPIS PRODUKTU

Na výber sú 2 možnosti konečného produktu:
  • výtlačok plagátu na fotografický papier zarámovaný v ráme 30 x 40 cm
  • obraz na plátne (100% bavlna, 360g/m2) vo vybranej veľkosti, natiahnutý na vnútornom drevenom ráme
Jas a sýtosť farieb na prijatom výtlačku sa môže mierne líšiť od odoslaného projektu. Je to dané individuálnym nastavením hardvéru, na ktorom sa projekt zobrazuje.

VLASTNÝ MOTÍV

Personalizácia výtlačku je jednoduchá. Zasielaš nám fotografiu nasnímanú fotoaparátom, telefónom alebo stiahnutú z Facebooku. Po prijatí objednávky náš talentovaný grafik pripraví projekt špeciálne pre Teba!

ČAS REALIZÁCIE

Po dokončení personalizácie do 24 hodín Ti náš grafik zašle hotový projekt na schválenie. Po odsúhlasení návrhu bude výtlačok spracovaný. Čas vytvorenia výtlačku trvá jeden pracovný deň. Po obdržaní výtlačku si ho môžeš ihneď zavesiť na stenu alebo darovať blízkej osobe.