KRÁĽOVSKÝ PORTRÉT

Staň sa hrdinom Kráľovského portrétu, teda jedinečnej tlače, ktorá bude vytvorená z fotografie, ktorú pošleš. Toto je nezvyčajný darček, vďaka ktorému sa Tvoja blízka osoba bude cítiť ako skutočný vládca! Všetko, čo potrebuješ, je kvalitná fotografia, aby náš grafik urobil portrét v štýle, ktorý si vyberieš. Vytvoríme darček, ktorý určite urobí dojem na Tvojich blízkych!

OPIS PRODUKTU

Na výber sú 2 možnosti konečného produktu:
  • tlač plagátu na fotografický papier zarámovaný v ráme 30 x 40 cm
  • obraz na plátne (100% bavlna, 360g/m2) vo vybranej veľkosti, natiahnutý na vnútornom drevenom ráme
Jas a sýtosť farieb na prijatom výtlačku sa môže mierne líšiť od odoslaného projektu. Je to dané individuálnym nastavením hardvéru, na ktorom sa projekt zobrazuje.

VLASTNÝ MOTÍV A TEXT

Personalizácia tlače je jednoduchá. Pošleš nám fotografiu nasnímanú fotoaparátom, telefónom alebo stiahnutú z Facebooku. Po prijatí objednávky sa o prípravu portrétu postará náš talentovaný grafik!

Ak chceš obdržať návrh projektu portrétu, napíš nám e-mail.

ČAS REALIZÁCIE

Objednaný produkt zašleme v ten istý deň alebo nasledujúci pracovný deň po dni objednania. Nezabudni, že čas realizácie sa môže predĺžiť, ak požiadaš o zaslanie návrhu projektu. Náš grafik Ti do 24 hodín zašle hotový projekt na schválenie. Po odsúhlasení návrhu bude projekt odoslaný na spracovanie. Doba výroby tlače trvá jeden pracovný deň.