FOTOMOZAIKA

Pošlite nám ľubovoľnú fotografiu a my pre vás vytvoríme jedinečný mozaikový obrázok zložený z malých fotografií z našej databázy. Skvelý darček alebo dekorácia do vášho bytu!

Hlavný obraz vo fotomozaike pozostáva z stovky malých obrázkov z našej databázy - vo formáte kocky. Každá kocka má 1 až 2 cm (závisí od veľkosti konečného výrobku). Jednotlivé fotografie môžete jasne vidieť zblízka, a keď sa od nich vzdialite, uvidíte jeden hlavný obrázok.Efekt takejto mozaiky je úžasný a upúta pozornosť každého - suvenír vytvorený zo stoviek fotografií!!

PERSONALIZÁCIA

Vytvorenie fotomozaiky z fotografií v našej databáze je veľmi jednoduché. Pripravte a nahrajte hlavnú fotografiu, ktoré sa zobrazia pomocou stoviek obrázkov z našej databázy (máme na výber z 80 tisíc fotografií). Po prijatí objednávky s fotografiou naši profesionálni graficiipripraví grafickú vizualizáciu projektu. Ak však nebudete s návrhom úplne spokojní, samozrejme vám vrátime všetky zaplatené peniaze.

POPIS PRODUKTU

Mozaika sa vytlačí na vysokokvalitný fotografický papier vo zvolenej veľkosti.

ČAS REALIZACE

Po odoslaní objednávky dostanete mozaikový projekt najneskôr do 1 pracovného dňa. Po schválení grafického návrhu sa začne výroba obrazu. Fotomozaiku vytvoríme do 1 pracovného dňa. Čas realizácie sa počíta od momentu schválenia grafického návrhu.

Ihned po obdržení objednávky můžete pověsit obraz na zeď nebo darovat někomu blízkému.